Відкрите заняття доц. Авраменко К.Б.

25 листопада 2020 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової освіти Авраменко К.Б. було проведено відкрите заняття з курсу «Теорія та технологія математичної освіти» зі студентами 648 групи факультету педагогічної та соціальної освіти на тему у форматі методичного аукціону.

Студенти та колеги мали можливість ознайомитися із різними освітніми програмами з математичної галузі у Новій українській школі та комплектами навчально-методичного забезпечення до них; переконатися, що конструювання змісту освіти ставиться в залежність від того, наскільки він реалізує застосування авторських методик і технологій, які формують творчу, мислячу особистість педагога.

У цілому, проведений захід сприяв формуванню професійно-математичної компетентності магістрів початкової освіти.