Участь доц.Авраменко К.Б. у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Методика викладання європейської інтеграції»

15 грудня 2020 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Авраменко К.Б. взяла участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Методика викладання європейської інтеграції» у рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Монне.

Учасниками були понад 100 осіб із закладів освіти різних міст України, серед яких : Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Глухівський Національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Національна академія державного управління при Президентові України, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Тернопільський НПУ імені Володимира Гнатюка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харкiвська гуманiтарно-педагогiчна академiя та наш Миколаївський Національний педагогічний університет імені В. О. Сухомлинського.

Доповідачі розкрили такі важливі теми: особливості методики викладання європейської інтеграції в закладах освіти України, Натознавство як елемент викладання в контексті європейської інтеграції, гендерна компонента у формуванні європейської свідомості молодого покоління, цифрова освітня комунікація; проаналізували стан впровадження європейських цінностей та стандартів якості вищої освіти в українському освітньому просторі, участь українських викладачів у проєктах Ради Європи; окреслили реалії розробки дорожніх карт адаптаційних і партнерських проєктів з європейської освітньої тематики. Після теоретичної частини було проведено цікавий інтерактивний тренінг. Під час 6-годинної роботи панувала творча й позитивна атмосфера. Колеги презентували власні напрацювання й досвід реалізації даного проєкту, надихали та мотивували освітян на роботу у даному напряму.