Консультація-обговорення програмних результатів освітньої програми «Дошкільна освіта»

Сьомого жовтня 2019 року відбулася зустріч представників кафедри дошкільної освіти зі головними спеціалістами відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління освіти Бойко Оксана Миколаївна, Гладун Олеся Федорівна, керівниками, методистами закладами дошкільної освіти міста Миколаєва № 144, № 128, 84.
Зустріч була присвячена удосконаленню результатів навчання за освітньою програмою «Дошкільна освіта» на 2020-2021 навчальний рік, професійній підготовці майбутніх вихователів, наступності й перспективності дошкільної та початкової освіти в рамках освітньої програми 012 «Дошкільна освіта», і досвіду інноваційної діяльності кафедри.
Під час зустрічі проєктна група та педагоги-практики зосередили увагу на підготовці майбутніх вихователів дітей дошкільного віку на засадах педагогічної інноватики та інноваційної діяльності з урахуванням сучасних пріоритетів освіти.