Зустріч стейкхолдерів з науковцями кафедри дошкільної освіти факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

11 березня 2020 року відбулася зустріч гарантів освітніх програм Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» зі стейкхолдерами.
Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти зі згаданої вище спеціальності. Стейкхолдери ознайомилися з матеріально-технічною базою, яка відіграє значну роль у якісному здійсненні навчального процесу на спеціальності.
Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики на базі провідних дошкільних закладів міста.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальші зустрічі та проведення практичних занять вихователями на базі факультету дошкільної та початкової освіти.