Благодійна акція до дня Святого Миколая

18 грудня 2020 року студенти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського за старою доброю традицією відвідали вихованців дошкільного навчального закладу №93 міста Миколаєва зі святковою благодійною акцією «Забілів снігами гай, їде Святий Миколай». У день Святого Миколая для кожного були приготовлені солодощі та найголовніше – святковий настрій! Вихованці старшої та середньої груп дошкільного закладу самі прикрашали печиво в формі чарівних чобітків солодкою пастою. Неперевершені радощі отримала малеча і студенти.
За надану благодійну допомогу та багаторічну співпрацю від імені адміністрації закладу оголошено подяку студентам і викладачам спеціальності «Дошкільна освіта» Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.