Результати творчого конкурсу

Ціле море світла…

До 99-ї річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського факультет дошкільної та початкової освіти організував і провів творчий конкурс для студентів нашого університету: «Філософія для дітей В.О. Сухомлинського як складова розвитку творчої особистості: від дошкілля до вищого навчального закладу». Конкурс тривав із 12 по 22 вересня. Всього у конкурсі взяли участь 43 студента з різних факультетів.
Так, за результатами творчого конкурсу, в номінації «Поезія»: поема, ода «Педагогіка добра»:
1 місце — Хропот Карина, студентка філологічного факультету, 2 курс, 211 група.
2 місце – Пархоменко Олександр, студент 220 групи біологічного факультету.
2 місце – Ковальчук Ольга, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 4 курс, 448 група.
3 місце — Ейснер Діана, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 248 група.
3 місце — Скороход Ольга, студентка факультету педагогіки та психології, 1 курс, 167 група.
3 місце — Літовка Анастасія, інститут історії, політології та права, 4 курс, 424 група.
У номінації «Літературна композиція»: твір-мініатюра, есе, етюд: «До хорошого уроку вчитель готується все життя»:
1 місце — Герасименко Анна, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 146 група.
2 місце – Дворядкіна Інна, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 138 СК група.
2 місце – колектив студентів: Ярошко Наталія, Живилова Валентина, Пушкар Тетяна, Якушкіна Анна, студентки факультету дошкільної та початкової освіти, 1 курс, 128 група.
3 місце — Бєляєва Карина, студентка Інституту історії, політології та права, 1 курс, 114 група.
3 місце — Мосінзова Діана, студентка факультету фізичної культури та спорту, 3 курс, 313 група.
3 місце — Шарипова Катерина, філологічний факультет, 201 група.
У номінації «Кращий конспект уроку» із використанням художньо-літературних творів філософського спрямування Василя Сухомлинського:
1 місце — Бордунова Анастасія, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 4 курс, 458 група.
3 місце — Герасименко Анна, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 146 група.
У номінації «Ціле море світла» — живопис:
1 місце — Лиманська Аліна, студентка факультету біології, 5 курс, 510 група.
У номінації «Кращий портрет Василя Сухомлинського»:
1 місце — Корнюшкіна Вікторія, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 3 курс, 348 група.
2 місце — Фістик Єлізавета, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 1 курс, 148 група.
2 місце — Сєлєхова Ольга, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 218 група.
3 місце — Кривцова Євгенія, студентка факультету іноземної філології, 1 курс, 136 група.
3 місце – Ценько Катерина, студентка філологічного факультету, 2 курс, 201 група.
У номінації «Ілюстрації до казок Сухомлинського»:
1 місце — Кудіна Віта, студентка факультету дошкільної та початкової освіти, 2 курс, 248 група.
Окремою грамотою журі вирішило відзначити студентку факультету дошкільної та початкової освіти 3 курсу 348 групи Бородину Єлизавету за проведене дослідження і упорядкування цікавих фактів життєвого шляху В.О. Сухомлинського, і присвоїти їй звання «Найкращий біограф Василя Сухомлинського».
Також окремою грамотою відзначено колектив студентів 148 групи за ілюстрацію до казки В.О. Сухомлинського, і присвоєно їм звання «Сповідувачі Культу Матері».
Окремою грамотою відзначено студентку 114 групи Інституту історії, політології та права Холопову Владиславу, і присвоєно їй звання «Найкращі квіти із Саду Матері».