Ціле море вражень…

Удосвіта 29 вересня колектив студентів і викладачів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського вирушив у далеку дорогу – на Кіровоградщину, батьківщину Василя Олександровича, аби поринути у світ гуманістичних ідей видатного педагога, відчути дух тієї епохи, доторкнутися до спадщини великого Учителя.

Поїздка об’єднала переможців творчого конкурсу, присвяченого 99-й річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, які з нетерпінням очікували на цю подію.

Господарі Павлиської школи радо зустріли миколаївських гостей: влаштували цікаву й пізнавальну екскурсію меморіальним музеєм, відповіли на безліч запитань, погодували смачним обідом.

Студенти посадили квіти у Саду Матері, вшанували світлу пам’ять Василя Олександровича на цвинтарі.

Поїздка подарувала кожному з нас ціле море вражень, нових знань і приємних спогадів.