Масляна прийшла й весну привела!

Естафету святкування Масляної на факультеті педагогічної та соціальної освіти від 108 групи спеціальності 013 Початкова освіта  перейняли студенти 108 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта. Слід зазначити, що Масляна — це улюблене народне свято. Перший день Масляної  День Прохора, або «зустріч». В народі кажуть: «До Прохора зима втішається, а пізніше слізьми вмивається!»Відомо, що святкування Масляної неможливо без млинців, оскільки вважалося, що чим більше спекти млинців, тим більше сонця і тепла буде навесні й влітку.  Тому студенти мали можливість поділитися рецептами випікання млинців у своїй родині, розповісти про традиції святкування Масляної. Минають століття, міняється життя, а широка Масляна продовжує жити й підтвердженням того стали результати вікторини «Святкуємо Масляний тиждень».

Масляна прийшла й весну привела!