Відкрите практичне заняття викладача кафедри дошкільної освіти Тесленко С.О.

26 травня 2021 року викладачем кафедри дошкільної освіти Тесленко С.О. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Методика навчання української мови з народознавством» на тему «Ознайомлення дітей з народними ремеслами». У межах заняття висвітлено особливості ознайомлення дітей дошкільного віку з народними ремеслами, особливості орнаменту кожного регіону, заповнено карту регіональних особливостей вишивки, створено візерунки за допомоги символів вишивки. Студенти закодували за допомоги знаків свої імена. Катерина Андрощук закодувала не тільки своє ім’я, а назву нашого університету. Практичне проходило у формі зустрічей в музеї. Цікавими були виставки, які присвячені вишивці та ремеслам українського народу. У студентів була можливість продемонструвати свої теоретичні знання під час моделювання занять та дидактичних ігор.