«Азбука громадянина: права й обов’язки»

20 травня доцент кафедри дошкільної освіти Лісовська Тетяна Адамівна та студенти 518 групи підготували захід до Дня Конституції України «Азбука громадянина: права й обов’язки»  для студентів 1 курсу. Так, студентам було запропоновано  переглянути відеоролик  «Історія створення Конституції України»,  відповісти на проблемне запитання «Чи готові ми жити в правовій Державі?» та перевірити свої знання з історії створення Конституції за допомоги онлайну-тесту.   Окрасою заходу стало відеопрезентація проєкту «Азбука громадянина: права й обов’язки», яку підготували Суржикова Юлія та Брилунова Іраїда для дітей дошкільного віку.  Слід зазначити, що «Азбука громадянина: права й обов’язки»  завершував цикл заходів, присвячених Дню Конституції України.