Звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка

23.06.2021 року на факультеті педагогічної та соціальної освіти відбувся міжкафедральний семінар,  на якому  було представлено звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.

1. ЛушпайТ. І., аспірантка 2 року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка. Тема дисертаційного дослідження:  «Виховання почуття патріотизму в дітей дошкільного віку в Україні (1917 – 1941 рр.)» Науковий керівник – Степанова Т. М., доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогічної та соціальної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.
  2.  Супрунової О. О., аспірантка 1 року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка Тема дисертаційного дослідження: «Розвиток естетичного виховання в закладах дошкільної освіти України (середина XX- 30-і рр. XXI століття)» (витяг із протоколу №06 від 23.11.2020 р.). Науковий керівник – доктор пед. наук, професор Степанова Т. М.
  3. Борисенко А.О., аспірант 1 року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта / Педагогіка. Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора  філософії у галузі знань 01− освіта/педагогіка за спеціальністю 011  –  освітні, педагогічні науки, спеціалізація – теорія і методика виховання узгоджена в такому формулюванні:  «Організаційно- педагогічні засади реалізації принципу студентоцентризму в освітньому процесі педагогічного коледжу» (Витяг  із  рішення бюро Міжвідомчої ради з координації досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології №1 від 02.02.2021 р.) Науковий керівник – доктор філософії в галузі освіти, професор Якименко С.І.
  4. Божок Наталія Віталіївна, аспірантка 1 року навчання, Тема дисертаційного дослідження: «Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського та І. А. Зязюна: порівняльний аналіз», науковий керівник – доктор філософії в галузі освіти, професор Якименко С. І.. Звіти аспірантів засвідчили плідну роботу з написання досліджень. Так, аспіранти брали активну участь у міжнародних  та всеукраїнських конференціях, проаналізували наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених, архівах. Аспірантами 1 року навчання опрацьовано навчальні  курси «Філософія науково-дослідницької діяльності» та «Інформаційна грамотність», складені екзамен та залік в січні 2021 року(I півріччя); «Англійська мова для наукової комунікації» та «Виховання толерантної молоді України в умовах Євроінтеграції», складені заліки в червні 2021 року(II півріччя).