Міжнародна співпраця

Доцент кафедри початкової освіти Білявська Т. М. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила з 05.10.17р.  по 09.10.17.р. у Вищій школі  управління та адміністрації (Польща, м. Ополє).

У межах угоди про співпрацю між Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського (Україна) та Вищою школою  управління та адміністрації (Польща, м. Ополє) польським колегам було представлено навчально-методичний посібник «Народознавчик» (автор професор С. І. Якименко). Посібник містить цікаві матеріали з українського народознавства. Зміст структуровано відповідно до православних свят. У такий спосіб розкрито традиції, обряди та звичаї українського народу щодо певного свята. Такі видання безсумнівно сприятимуть поширенню української культури за межами держави.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти