Засідання наукового семінару спеціальності 013 Початкова освіта

28 жовтня 2021 року на кафедрі початкової освіти проведено засідання наукового семінару спеціальності 013 Початкова освіта «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених».

В засіданні взяли участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти другого року навчання спеціальності 013 Початкова освіта, аспіранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та наукові керівники.

Учасники активно ділилися результатами своїх теоретичних та практичних досліджень, науковими здобутками, розкриваючи такі актуальні теми як: освітній процес в початковій школі, процес підготовки майбутніх вчителів початкової школи, культура педагогічної діяльності вчителя початкової школи, проблеми формування особистості вчителя початкових класів, патріотичне виховання, формування інформаційно-комунікаційної компетентності здобувачів початкової школи, розвиток креативності в професійній діяльності вчителя початкової школи тощо.

За підсумками наукового семінару буде випущено «Методичний вісник» кафедри до якого ввійдуть наукові дослідження здобувачів вищої освіти.