Відкрите заняття ст.виклад.Тимченко А.А.

Згідно плану-графіка проведення відкритих занять викладачами кафедри початкової освіти факультету педагогічної та соціальної освіти 22 листопада 2022р. ст.викладачем кафедри початкової освіти Тимченко А.А. було проведено  відкрите заняття з дисципліни «Психодидактика у початковій школі» для студентів 348 групи, спеціальності «Початкова освіта». Тема: «Психодидактичні особливості пізнавальної активності учнів». Заняття проводилоя дистанційно онлайн на платформі Zoom. Студенти представили проєкти-презентації, а за допомогою методів розвитку критичного мислення фішбоун,  Кубик Блума дали відповіді на преблемні запитання. Заняття характеризувалася високим рівнем науковості та відповідності сучасному рівню розвитку науки,  інформативністю, науковою проблемністю, наявністю узагальнень, які надали заняттю наукову переконливість і сувору доведеність; високий рівень засвоєння матеріалу, інтерес та активна участь студентів у обговоренні проблемних питань.