Відкрита лекція кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Лісовської Т.А

3 вересня 2021р. відбулася відкрита лекція кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Лісовської Т.А з дисципліни «Сімейне виховання» з теми: «Теоретико-методологічні основи сімейного виховання. Роль батьківського спілкування у вихованні дитини» для студентів  VІ курсу ДФН спеціальності 012 Дошкільна освіта. Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів упродовж усього заняття. Мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції. Відгуки викладачів свідчать про відмінний організаційно-методичний та професійний рівень читання лекції із застосуванням активних методів навчання у вигляді мультимедійного обладнання та відеоматеріалів.