УВАГА! КАФЕДРА ПОЧАТКОВОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПРОВОДИТЬ АКЦІЇ «ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!», «ЗАПАЛИ ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ», «НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!»

«ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!»

Маскувальна сітка

Сьогодні по всій Україні не втрачають актуальності благодійні акції. Українці масово займаються волонтерською діяльністю.

Кафедра початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського пропонує об’єднатися викладачам, студентам, співробітникам, абітурієнтам, вчителям та всім охочім у межах проєкту «Маскувальна сітка для ЗСУ».

Плетіння сіток – це наш вклад у перемогу України, це наша допомога фронту задля збереження життів наших воїнів на передовій.

Що потрібно для сіток: тканина, яка зливається відтінками з природою: спокійний зелений, захисний , коричневий кольори.

Нам дуже потрібно багато тканини. Для плетіння сітки підходить: постільна білизна, скатертини, штори, тюль (не підходять тканини синього кольору і яскравого червоного кольору, джинсова тканина, різного виду ковдри теж нести не потрібно). Потрібна шовкова нитка, з якої рибалки в’яжуть сітки.

Нам  завжди потрібна допомога.

Ми в’яжемо ці сітки щодня по будням з 10.00 до 15.00.

Тож, не втрачайте час, щоб допомогти нашим захисникам.

Ви можете перебрати шафу і принести нам тканину, або прийти до нас і плести та нарізати.

Запрошуємо всіх охочих, приєднуйтесь до нас.

Якщо є вільна годинка, завітайте до нас, навіть якщо не вмієте, ми навчимо вас всьому, що знаємо.

Вдячні всім, хто долучається до процесу.

МНУ ім. В.О. Сухомлинського, ауд.01.315

«ЗАПАЛИ ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ»   Окопні свічки

Кафедра початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського звертається до мешканців міста Миколаєва та області не викидати залізні консервні бляшанки, а натомість віддати їх для виготовлення окопних свічок нам.

Годуєш домашню тварину кормом з залізної банки?

Купуєш на свята персики, ананаси чи горошок до салату?

Не викидай металевих упаковок, а принеси їх до нас (банки повинні бути чисті).

ДЛЯ ЧОГО!!!! — ДЛЯ СВІЧОК!!!

Якщо наповнити бляшанки рештками свічок, парафіном або воском, додати туди картон або шматки коробок, вийде окопна свічка. Такі свічки дають мало світла, але достатньо тепла. На ній можна розігріти їжу, закип’ятити воду на чай або трохи зігріти руки.

Для наших військових, які проводять зимовий час в окопах, ця свічка безцінна.

Разом — більше допомоги українському війську!

МНУ ім. В.О. Сухомлинського, ауд.01.315

«НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!» Книга для -бійця

Книга сьогодні – дуже необхідна річ, адже «НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!»   Книга для – бійця на війні, що це теж наш захисний мур на шляху ворожої навали. Ще книги не будуть зайві у військових шпиталях.

Ми просимо Вас подарувати одну книгу для бійця.

Мета книжкової акції – підтримати бойовий дух української армії та заохотити українців «бути на зв’язку з військовими через літературу та добре слово».

«Що відрізняє українського військового від окупанта? Правильно, наявність інтелекту».

Тим, хто бажає долучитись до нашої ініціативи.

Книги можна принести самим або надіслати на відділення Нової Пошти № 27 м. Миколаєва на ім’я Самицька І.Ю. (+380 (68) 833 40 57)

МНУ ім. В.О. Сухомлинського, ауд.01.312

Уклінно дякуємо нашим бійцям за мир в наших оселях!

Ми разом з нашою армією. Разом до Перемоги.

Координатор проєкту професор С.І. Якименко