Участь у акціях студентів першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта

27 січня 2023 року студенти першого курсу спеціальності 013 Початкова освіта (куратор – к.п.н., ст.викл. Філімонова Т.В.), не дивлячись на зимові канікули, активно долучилися до акцій організованих кафедрою початкової та дошкільної освіти: «ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!» у межах проєкту «Маскувальна сітка для ЗСУ» (координатор – Якименко С. І.), «ЗАПАЛИ ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ» (виготовлення окопних свічок) та «НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ – НЕПЕРЕМОЖНА!».

Звідусіль студенти групи збирали весь необхідний матеріал для виготовлення окопних свічок, маскувальних сіток, а також книжок для бійців та відправляли до стін університету.

Сподіваємось, що наш маленький вклад, хоч якось допоможе бійцям і наблизить нас до перемоги.

Уклінно дякуємо Вам за мир в наших оселях! Ми разом з нашою армією. Разом до Перемоги!