Відкрите практичне заняття Бублик А.Г.

01 грудня відбулось відкрите практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова», викладач – Бублик Анна Геннадіївна.

Тема заняття «Світ професій».

Під час заняття студенти активізували лексику по темі «Професії» через різні види мовленнєвої діяльності: читання, говоріння, письмо; вдосконалювали навички усного і писемного мовлення. За допомогою настільнї гри «Jobs. Who is…?» студенти розвивали мовленєві, інтелектуальні та пізнавальні здібності. Під час гри «Guess the job» студенти розвивтнули уміння аналізувати особистісні якості, стосовно  різних професії. Виконання продуктивних творчих завдань cприяло вихованню розуміння студентами важливості і необхідності реалізації своїх умінь і здібностей через обрану професію; розширили кругозір, заохочували до творчої ініціативи та прояву самобутності.