Привітання молодих педагогів конкурсу «Нове ім’я»

30 листопада 2017 року проходив  щорічний традиційний конкурс молодих педагогів «Нове ім’я», організатором якого є науково-методичний центр міста Миколаєва. Цього року конкурс став ювілейним, тому що йому виповнилося 20 років. Серед представлених номінацій були » психолог» і «заступник директора з виховної роботи». Факультет дошкільної та початкової освіти також долучився до привітань конкурсанток. Викладач кафедри початкової освіти Іванець Н. В. привітала фіналісток від імені професорсько-викладацького складу і побажала їм нових творчих злетів і натхнення в  подальшій праці. Учасниці отримали символічні подарунки від завідувача кафедри початкової освіти професора Світлани Іванівни Якименко.