Показова лекція професорки кафедри початкової та дошкільної освіти, д. пед. н. О. С. Трифонової

1 березня 2023 р. відбулася показова лекція професорки кафедри початкової та дошкільної освіти, д. пед. н. О. С. Трифонової з теми «Компоненти фонетичної компетенції: їх сутність і характеристика»  з навчальної дисципліни  «Дошкільна лінгводидактика з культурою мовлення та виразним читанням» для студентів 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта». На занятті були присутні: завідувачка кафедрою, д. пед. н., проф. С. І. Якименко, к-ти пед. н, доценти: Т. М. Білявська, А. А. Тимченко, К. А. Шапочка, С. О. Тесленко. Упродовж лекції студенти ознайомились із поняттям «фонетична компетенція», сутністю її компонентів, розглянули періоди і закономірності становлення звуків у дитини; проаналізували програмовий зміст, принципи, методи і прийоми формування фонетичної компетенції в дітей дошкільного віку. Увага студентів упродовж заняття активізувалася проблемними запитаннями, лекційний матеріал супроводжувався наочною демонстрацією за допомогою мультимедійного обладнання.