До 120-річчя з Дня народження Наталі Забіли (координатор проф. Трифонова О.С.))

07.03.23 р. до 120-річчя з Дня народження Наталі Забіли здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 218 гр. на практичному занятті з навчальної дисципліни «Дошкільна лінгводидактика з культурою мовлення та виразним читанням» пригадали творчу біографію відомої української письменниці, декламували вірші поетеси для дітей; дискутували з приводу використання художніх творів Н.Забіли на заняттях із розвитку мовлення, вчилися визначати за змістом творів завдання на формування фонетичної, лексичної компетентності в дітей дошкільного віку. Символічно, пригадали вірші Наталі Забіли про весну, в яких оспівується мальовнича природи України, дари «матінки – годувальниці землі», читаючи такі твори прищеплюємо з дитинства любов до природи, рідного краю, Батьківщини!