Показове заняття із сучасної української мови з практикумом зі студентами І курсу 148 групи денної форми навчання (доц.Білявська Т.М.)

17 березня 2023 року відповідно до плану роботи кафедри початкової та дошкільної освіти доцентом було проведено показове заняття із сучасної української мови з практикумом зі студентами І курсу 148 групи денної форми навчання (о 10.00, ІІ пара). Тема заняття: Лексикографія.

У межах практичного заняття висвітлено відомості про сучасні лексикографічні джерела. Так, студенти підготували проєкти, які містили інформацію про різні типи словників. Відповідно було визначено, які лексикографічні праці є актуальними в контексті педагогічної діяльності вчителя початкової школи. Варто зауважити, що цікавими були рубрики: «Наукова хвилинка» та «Культура мовлення». Такий формат роботи сприяв формуванню навичок дослідницької роботи студентів; спонукав їх мислити науково, логічно, творчо.