20 березня 2023 р. у межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбулася зустріч із абітурієнтами. Спікер — д. пед. н., проф. О. С. Трифонова

20 березня 2023 р. у межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбулася зустріч із абітурієнтами. Спікером виступила д. пед. н., проф. О. С. Трифонова, модераторами заходу – здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта – К. Білоус, А. Шпильова та В. Семенова. Захід був присвячений Міжнародному дню щастя та Всесвітньому дню Землі. Студенти поділилися своїм розумінням щастя, пригадали найщасливіші моменти з дитинства й акцентували на тому, що «професія педагога – найцінніша, ранкові зустрічі з дітьми, можливість поринути у світ фантазії, проживати дитинство разом із дітьми в мирній країні – усе це додає щасливого сенсу їхньому життю»! Також ознайомили присутніх із лайфхаками «Виховуємо любов до Землі-годувальниці з дитинства». Лейтмотивом заходу були слова Василя Сухомлинського «Покликання – це маленький паросток таланту, що перетворюється в міцне могутнє дерево на благодатному ґрунті працьовитості. Знайти своє покликання, утвердитися в ньому – це і є джерело щастя!». Запрошуємо абітурієнтів до навчання на спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського!