У межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся захід «Путівник студентського життя: поради та підказки». Спікер заходу: к.пед.н., доцент Тимченко А.А. Модератори: студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта

22 березня 2023 року  у межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся захід «Путівник студентського життя: поради та підказки». к.пед.н., доцент Тимченко А.А. Модератори: студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіт

Шукаєте свій повний путівник щодо студентського життя? Ми допоможемо вам!  Адже бути студентом — це означає прагнути до своїх мрій, знайти найкращих друзів та однодумців, поринути в період романтики та курйозів, а також це крок у доросле життя… Тож наша команда з радістю поділиться з вами своїм досвідом, порадами, настановами та підказками. І пам’ятайте, майбутнє належить молоді, сповненій життєвої енергії. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у велику справу побудови демократичної та процвітаючої України.

Запрошуємо абітурієнтів до навчання на спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського!