Акція «Великодня радість»

У цей непростий час  як ніколи важлива увага і допомога людям похилого віку. Пасха – час добра та світла, саме тому викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти провели  акцію «Великодня радість», бажаючи донести мешканцям Міського геріатричного будинку милосердя імені Святого Миколая особливу підтримку, світло і радість свята.

Нині у будинку милосердя проживає понад 40 мешканців. І хоча до кожного тут намагаються знайти підхід та ставляться по особливому, старожили закладу з нетерпінням чекають щороку гостей, адже знають, про них ніколи не забувають і завжди приїжджають  з гостинцями.

Викладачі та студенти спеціальностей дошкільна і початкова освіта принесли не просто пасхальні смаколики а й великодній настрій та теплоту своїх сердець. Адже підопічним будинку не потрібно багато, для них головне – знати, що про них не забувають, вони як ніхто інший потребують уваги.