Показова лекція з дисципліни «Теорія і методика музичного виховання» доц. Лісовської Т.А.

25 квітня 2023 року о 10.00 зі студентами курсу 318 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової та дошкільної освіти Лісовською Т.А. було проведено показова лекція з дисципліни «Теорія і методика музичного виховання» у сервісі онлайн-конференцій Zoom.

Онлайн-лекція була проведена методично грамотно, на високому професійному рівні, що свідчить про показник комунікативної компетентності викладача. Читання лекції передбачало коментування викладачем змісту підготовлених слайдів тематичної презентації, інтерактивної взаємодії зі студентами, а також було продемонстровано відео фрагменти  основних видів музичної діяльності дітей дошкільного віку.