Патріотичний виховний захід «Сім чудес України» (Куратор ст.викл. Філімонова Т.В.)

28 квітня 2023 року викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т. В. спільно зі студентами 1-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта  проведено патріотичний виховний захід «Сім чудес України».

У 2007 році країна визначила «Сім історико-архітектурних чудес України», якими стали: Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», Києво-Печерська Лавра, Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця», Національний дендрологічний парк «Софіївка», Херсонес Таврійський, Софія Київська та Національний заповідник-острів «Хортиця».

Студенти із задоволенням познайомимося із цими дивовижними місцями, підібрали цікавий відеоматеріал та як підсумок підготували колаж «Сім чудес України».

Наша країна приховує неймовірні багатства. Пам’ятки архітектури зберігають в собі історію України і її національне надбання. Унікальність стародавніх фортець та храмів вражає і змушує пишатися своєю країною. Влаштуйте собі колись незабутню подорож мальовничими куточками України. Про українські чудеса не варто багато говорити. Краще побачити усе на власні очі та вирушити в захопливу подорож.