У межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся літературно-музичний захід, присвячений американській співачці українського походження Квітці Цісик (Спікер заходу к.пед.н., доц. Т.А. Лісовська.)).

4 квітня 2023 року у межах роботи Центру профорієнтаційної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти відбувся літературно-музичний захід, присвячений американській співачці українського походження, Квітці Цісик. Цьогоріч їй могло б виповнитися 70 років. В Україні її знають за чудовим виконанням пісень «Два кольори», «Я піду в далекі гори», «Черемшина». Під час заходу, студенти 318 групи спеціальності 012 «Дошкільна освіта», продемонстрували свою пісенну майстерність, красу української пісні. Спікером виступила к.пед.н., доц. Т.А. Лісовська.