Онлайн — круглий стіл «Україна – у центрі Європи!» (координатор к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В.)

25 травня викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта проведено онлайн круглий стіл «Україна – у центрі Європи!» у форматі Zoom.

Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Студенти поділилися інформацією стосовно країн Європи, що входять до Європейського Союзу, відомостями про прапор та гімн Євросоюзу. Здійснили «мандрівку» деякими європейськими державами та провели гру-квест» – «Галопом по Європах».

Є багато країн на землі

В них — озера, річки і долини.

Є країни великі і малі,

Та найкраща завжди Батьківщина.