«Я – учитель початкових класів!» (куратор к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В.)

8 червня 2023 року викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта проведено виховний захід «Я – учитель початкових класів!».

В ході заходу першокурсники розповіли як вони обирали свою майбутню професію, поділилися своїми мріями і сподіваннями на майбутнє.

Напевно, найскладніший вибір у нашому житті — це вибір професії. Хтось шукає своє покликання з самого дитинства, але все одно його не знаходить. Хтось слухає батьків і йде туди, куди вони порадили. Іноді такі люди закохуються у свою роботу, а іноді й шкодують.

Більшість наших першокурсників з самого дитинства мріяли стати вчителями молодших класів, так як ця професія — одна з найважливіших на Землі.

По завершенню заходу було створено спільний колаж   «Я – учитель початкових класів!».