Колектив кафедри початкової та дошкільної освіти  висловлює щиру подяку всім учасникам благодійного руху кафедри, а саме студентам випускникам 258, 448 групи заочної форми та студентам 548 групи заочної форми спеціальності початкова освіти і студентам 418, 518 групи заочної форми навчання спеціальності дошкільна освіта  студентам 448 групи денної форми спеціальностей за участь у акціях  «Плетемо перемогу разом!», «Нагодуй тварину у зоопарку», «Запали вогонь перемоги»,   «Нація, яка читає» – непереможна, «Великодня радість», «Допомога тваринам врятованим з Херсонщини!»

Дякуємо Вам за постійну підтримку і допомогу,  за Ваше щире бажання  робити добро, за небайдужість і активну участь.