11 вересня 2023 року на кафедрі початкової та дошкільної освіти відбувся захід, присвячений 105 річниці від Дня народження В.О. Сухомлинського. Віртуальний музей видатного педагога «Діалог з В. Сухомлинським: остання порада по секрету».

Спікери заходу:

• к.пед.н., старший викладач Тесленко С.О.,
  • к.пед.н., доцент Лісовська Т.А.

Модераторами заходу виступили здобувачі першого бакалаврського рівня, 418 та 118 груп, спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Студенти здійснили віртуальну подорож до музею, який розташований в Павлиській середній школі, що на Кіровоградщині, де жив і працював Василь Олександрович Сухомлинський. Студенти дізнались багато цікавого про життя та педагогічну спадщину видатного педагога, побачивши фото та відео з музею, де він здійснював свою найбільш цінну роботу – роботу з дітьми.