Приєднуйтеся до нас на Вернісаж!

Викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського продовжують свою роботу з підтримки дітей дошкільного віку. Наша робота триває. Ми раді усім тим, хто приєднується до нас на Вернісаж. Під час наших зустрічей діти зможуть поринути у чарівний світ казки, разом з Художником та Їжачком розв’язати цікаві завдання та провести досліди. Пальчикові ігри допоможуть розвинути дрібну моторику Вашої дитини, а руханки піднімуть настрій. Прикрасою наших зустрічей є майстер-класи з малювання, на яких ми використовуємо нетрадиційні техніки малювання. Разом з казковими персонажами Ваша дитина порине у світ творчості та незабутніх відкриттів: досліди з водою, творчі завдання, створення власної казки за картками Проппа.
Як відомо, мистецтво рятує від стресів, заспокоює, надихає на нові звершення та є важливим засобом виховання.
Тому чекаємо Вас і Вашу дитину щоп’ятниці о 17:00 за постійним покликанням
Код доступу: 12345
Приходь сам та запрошуй друзів.