Захід до Дня української писемності та мови (проф. О. С. Трифонова)

27.10.23 р. на практичних заняттях із навчальних дисциплін «Культура мовлення та виразне читання», «Методика формування мовленнєвої особистості дитини-дошкільника» (проф. О. С. Трифонова) здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 118 гр. ДФН та 318 гр. ЗФН відзначили День української писемності та мови: пригадали історію походження свята, декламували афоризми про мову, вірші про рідну мову для дітей; аналізували й вчилися пояснювати дітям фразеологізми; провели вікторину на кращого знавця української мови. Мова народу – це скарбниця нації, її код, тому дуже важливо знати й розмовляти українською мовою! Дотримуємося настанов Василя Сухомлинського: «Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити»!