Показова лекція з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання та безпеки життєдіяльності дитини» (доц. Лісовська Т.А)

19 вересня 2023 року об 11.50 зі студентами 418 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри початкової та дошкільної освіти Лісовською Т.А. була проведена показова лекція з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання та безпеки життєдіяльності дитини» у сервісі онлайн-конференцій Zoom.

Онлайн-лекція була проведена методично грамотно, на високому професійному рівні, що свідчить про показник комунікативної компетентності викладача. Читання лекції передбачало коментування викладачем змісту підготовлених слайдів тематичної презентації, інтерактивної взаємодії зі студентами, а також було продемонстровано відео фрагменти  фізкультурних занять, фізкультурних хвилинок і ранкової гімнастики для дітей дошкільного віку в ЗДО.