Студенти Миколаївсього національного університету ім.В.О. Сухомлинського активно долучаються до плетіння маскувальних сіток

В час коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, викладачі та студенти кафедри початкової та дошкільної освіти та всі небайдужі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського не залишилися осторонь і беруть активну участь у волонтерській діяльності ініційованої кафедрою початкової та длошкільної освіти під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Якименко С.І. та координатора кандидата педагогічних наук Тесленко С.О., зокрема як один із напрямків волонтерсьої діяльності кафедри – плетуть маскувальні сітки на потреби захисників України.
 Загалом до роботи долучається молодь з різних факультетів та співробітники вузу.
Сітки виготовляються багатьма способами. У роботі використовують різні матеріали й кольори, відповідно до сезону й зважаючи на їх призначення. Як у будь-якій роботі стикаються зі складнощами й викликами, але вдало долають їх. Постійно шукаючи можливості для здобуття матеріалів та коштів на матеріали, долучаючи всіх, хто готовий допомогти. 
Кожного разу, відправляючи готову сітку, знання що вона врятує життя воїну чи допоможе зберегти техніку дає найкращу мотивацію для продовження цієї благородної справи.
Нагадуємо, що долучитися до цієї ініціативи ви можете в МНУ ім.В.О.Сухомлинського Долучайтеся і зробіть великий внесок у підтримку наших Героїв!
   

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *