Круглий стіл «Видатні постаті української історії»

17 листопада 2023 року к.пед.н., ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта  проведено круглий стіл «Видатні постаті української історії».

У тисячолітній історії України були люди, діяльність яких примножила славу та велич держави. Таких людей називають видатними історичними постатями. Вони розвивали культуру, освіту, господарство, будували нові міста та села. За це їх пам’ятають шанують.

Актуальність теми виховного заходу визначалася суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Україні, необхідністю формування в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.