Відкрита лекція доц. Шапочки К.А. з дисципліни «Супервізія і наставництво в інклюзивній освіті»

Відповідно до плану проведення відкритих занять викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти МНУ імені В.О. Сухомлинського  13 листопада було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Супервізія і наставництво в інклюзивній освіті» зі студентами 618 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта за темою «Супервізія. Спільне викладання в інклюзивному класі» на платформі ZOOM. У межах лекції було уточнено значення основних понять «супервізія», «команда супроводу», «професійне співробітництво», «інклюзивні технології», «спільне викладання». Було розглянуто моделі та форми спільного викладання, ролі та обов’язки педагогів, етапи розвитку стосунків у процесі спільного викладання,  особливості співпраці зі спеціальними педагогами.

Лекцію проведено на високому науково-методичному рівні із застосуванням сучасних інтерактивних  та інформаційних технологій. Висока активність студентів свідчила про їх зацікавленість. Цілі досягнуто.