Кураторська година до 110-річчя з Дня народження Платона Воронька (Куратор проф. Трифонова О.С.))

01 грудня 2023 р. до 110-річчя з Дня народження Платона Воронька здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 318 гр. на кураторській годині (д. пед. н., проф. О. С. Трифонова) вшанували пам’ять українського письменника, драматурга, громадського діяча Платона Воронька. Його дитячі поезії («Падав сніг на поріг», «Засмутилось кошеня», «Облітав журавель», «Помагай» та ін.) сповнені любові до дитини, занурюють не одне покоління читачів у чудову країну дитинства. У віршах Платона Воронька возвеличуються ідеї працьовитості, добра, чесності, відданості Батьківщині. За допомогою віршів дорослі й вихователі в закладах дошкільної освіти легко й невимушено прищеплюють у дітей морально-етичні цінності, любов до рідної мови, до рідного краю, Батьківщини. Подискутували з приводу різножанровості дитячої поезії Платона Воронька, засобів художньої мови автора, що роблять його поезію милозвучною, образною. Наприкінці заходу студенти декламували улюблені вірші Платона Воронька, пригадали пісні на тексти поета «І чого тікати», «Ходімо, кохана, у ліс» та ін. Шануймо рідне слово!