Підсумки онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Усміхнена дитина — щаслива родина»

Завершився онлайн-конкурс дитячих малюнків «Усміхнена дитина- щаслива родина», який Координаційний центр кефедри початкової та дошкільної освіти проводив вперше. Свої роботи надіслали понад 100  учасників з усіх регіонів України.

Цьогорічний  конкурс особливий, тому що відбувається в умовах воєнного стану. Залучення дітей до таких онлайн-активностей дає можливість відволікти їх від тривожних думок, проявити свої творчі здібності.

Колектив кафедри початкової та дошкільної освіти  дякує усім учасникам конкурсу та нашому «народному журі» за небайдужість та участь у конкурсі. Переможці конкурсу визначені за кількістю вподобань учасників голосування та голосуванням журі кафедри у трьох вікових категоріях. Усі учасники конкурсу отримали дипломи.  Подивитися  малюнки можна на сторінці кафедри.

Вітаємо переможців! Дякуємо учасникам й усім тим, хто долучився до організації та проведення конкурсу!