Відбувся захист магістерських робіт спеціальності 012 Дошкільна освіта

2 -4 січня 2024 року попри воєнний стан у країні, технічні складнощі, відбувся захист  захист кваліфікаційних робіт магістрами спеціальності 012 Дошкільна освіта. Студенти надзвичайно компетентно представили результати наукових досліджень, презентували розробленими ними методичні матеріали. Усі магістерські робіти пройшли перевірку на академічну доброчесність та завантажені до університетського репозитарію. До захистів кваліфікаційних робіт були залучені і роботодавці.

Кожна з представлених на публічний захист магістерських кваліфікаційних робіт у своєму змісті обов’язково містила сукупність актуальних результатів і нових наукових положень та підтверджувала здатність магістранта виконувати самостійні наукові дослідження, що ґрунтуються на отриманих теоретичних знаннях, практичних уміннях і навичках.

Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, працездатності, сміливості та уміння долати всі труднощі на шляху! Міцного здоров’я, щастя і благополуччя!