Профорієнтаційний марафон кафедри початкової та дошкільної освіти

8 і 9 лютого викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти та студенти спеціальностей Дошкільна освіта та Початкова освіта провели профорієнтаційну роботу в рамках профорієнтаційного марафону з учнями випускних класів  Вознесенського ліцею «Інсайт» та Щербанівського ліцею імені М. М.Рябошапки.

Розповіли учням про численні здобутки університету та спеціальності, привабливі умови навчання, дозвілля, наукових досліджень, отримання державних та недержавних стипендій, познайомили учнів з  навчально-виховною роботою спеціальності та подані Q-коди, через котрі можна отримати більш ширшу інформацію з будь яких питань.

Також репрезентували матеріали педагогічного факультету і всіх спеціальностей, наголошуючи на перевагах навчання в університет  та професії вчителя та вихователя.