Виховний захід «Воїни світла». Нові часи, нові Герої (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні) (куратор – ст.викл. Філімонова Т.В.)

23 лютого 2024 року к.п.н., ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 2 курсу спеціальності 013 Початкова освіта педагогічного факультету проведено виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні — «Воїни світла». Нові часи, нові Герої.

20 лютого в Україні — День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

Дату 20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні — було встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які змінили хід історії нашої держави.

Цього року ми вдесяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні — вдесяте в умовах війни з Росією.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, пригадали сумні сторінки історії українського народу, переглянули відео (хронологія подій), поділилися спогадами очевидців.