Вручення дипломів магістрам 2024

21 лютого 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра.
Випускники-магістри спеціальностей початкової та дошкільної освіти разом з дипломами вручили сертифікати підвищення кваліфікації які студенти змогли пройти паралельно з навчанням.
Під час навчання в університеті студенти-магістранти займали активну громадянську позицію – брали участь у волонтерській діяльності і громадській роботі, проявляли лідерські та організаційні здібності у студентському самоврядуванні, а також брали активну участь у всеукраїнських студентських конференціях і наукових семінарах, займалися профорієнтаційною роботою, були учасниками багатьох   наукових і творчих конкурсів та проєктів.
Пишаємося своїми випускниками та бажаємо їм нових досягнень. Нехай роки у статусі студента МНУ ім.В.О.Сухомлинського залишаються у пам’яті всіх причетних надовго.