«ТЕАТРАЛЬНИЙ САЛОН» приурочений до 210-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Свою Україну любіть.
Любіть її … во врем’я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Традиційно щороку в березні на факультеті педагогічної освіти вшановується пімять про видатного поета, прозаїка, художника та громадського діяча  Тараса Григоровича Шевченка. Для багатьох поколінь українців він є символом свободи та незалежності, його твори сьогодні,  у часи нападу росії на Україну, — як ніколи актуальні, пророчі…

15.09.2024 р. до вшанування долучилися студенти спеціальності початкова освіта та дошкільна освіта (348 гр.) і провели свій ТЕАТРАЛЬНИЙ САЛОН. Під час заходу студенти підготували цікаву презентацію, присвячену життєвому і творчому шляху видатного митця, продекламували його поезію, провели онлайн-вікторину «Життя та творчість Т.Г. Шевченка»; онлайн-квест «Тарас Шевченко – майстер слова та пензля»на завершення заходу відбулася дискусія «Творчість Шевченка крізь призму сьогодення».