Агітаційний захід «Педагогічні родзинки» (модераторка — про.Трифонова О.С.)

09.04.24 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 318 гр. спеціальності 012 Дошкільна освіта разом із модераторкою – проф. О. Трифоновою провели агітаційний захід із теми «Педагогічні родзинки» з метою обговорення найгостріших питань українського дошкілля в період воєнного стану. Під час заходу висвітлювалися різні думки щодо моделей безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти та на дитячих майданчиках; альтернативних форм допомоги як дітям, так і педагогам, підтримки їхнього ментального здоров’я; партнерської взаємодії в освітньому розвиткові дитини. Обговорили проєкти UNICEF Ukraine в галузі дошкілля, роль АРТ-техніки, інтерактивних ігропрактик у розвиткові стресостійкості. Наприкінці заходу студенти ознайомились із електронними застосунками «Експертус», «Віздом: Світ емоцій», «НУМО» та ін., які допоможуть у роботі з дітьми дошкільного віку.