Науково-методичний  вебінар  на  тему  «Застосування Digital-технологій в освітньому процесі як ефективний засіб  забезпечення якості дистанційного навчання учнів».

4 квітня  2024 року  на  базі  кафедри  початкової  та  дошкільної  освіти  МНУ  ім. В. О.Сухомлинського,  в онлайн  режимі,  пройшов  науково-методичний  вебінар  на  тему  «Застосування Digital-технологій в освітньому процесі як ефективний засіб  забезпечення якості дистанційного навчання учнів».

Модератор – кандидат педагогічних наук,  старший викладач кафедри  початкової  та  дошкільної  освіти, директор  Миколаївської гімназії № 50 ім. Г. Л. Дівіної Дячук Валентина Іванівна.  У   вебінарі взяли  участь  викладачі   МНУ  ім. В. О.Сухомлинського,   студенти-магістранти першого року денної  форми навчання.

Online- вебінар  проходив в рамках  реалізації програми  постійно діючого центру методичної роботи кафедри початкової та дошкільної освіти. Контент вебінару був зорієнтований на  підвищення цифрової компетентності  майбутніх учителів початкових класів та науково-педагогічних працівників закладу з  упровадження цифрових технологій в онлайн освітньому процесі.