Участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку початкової освіти» (м. Вінниця)

18 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Наукові перспективи та методичні інновації в розвитку початкової освіти» (м.Вінниця).

Організатор конференції: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, співорганізатори: Український державний університет імені М.П.Драгоманова, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, Львівський національний університет імені Івана Франка, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Коломийський навчально-науковий інститут, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Учасники засідання обговорили актуальні питання з теорії й методики виховання молодших школярів, з методик формування ключових і предметних компетентностей в учнів початкової школи, проблеми розвитку особистості в молодшому шкільному віці, сучасні теоретико-практичні основи навчання англійської мови молодших школярів, проблеми дошкільної освіти як основи навчання і виховання дитини у школі І ступеня та ін.

На пленарному засіданні виступили:

Ольга Мовчан, здобувачка ІІІ (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІГРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У РОЗУМОВОМУ ВИХОВАННІ ДІТЕЙ 6-8 РОКІВ

Вікторія Наконечна, здобувачка ІІ (магістерського) рівня вищої освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ