Освітня платформа «Антарес» кафедри початкової та дошкільної освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського гостинно відкрила двері для нової зустрічі. До Дня доброти студенти та викладачі кафедри початкової та дошкільної освіти підготували виставу «Під грибом». Під час дійства були стерті межі між глядачами та акторами. Усі вони об ‘єднались в єдиному бажанні допомогти головному герою. Після вистави актори підготували для дітей цікаві руханки та вікторини. В кінці зустрічі усі учасники отримали подарунки. Але головне — це неповторна, чарівна мить спілкування та проживання таких важливих почуттів як дружба, добро, взаєморозуміння. Дякуємо нашим захисникам за можливість провести захід офлайн. Запрошуємо на освітню платформу «Антарес», дітей, батьків та усіх поціновувачів мистецтва. Далі буде ще цікавіше.