«Пам’ятати заради майбутнього» (до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) куратор ст.викл.Філімонова Т.В.

8 травня 2024 року к.пед.н., ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. спільно зі студентами 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта проведено захід на тему: «Пам’ятати заради майбутнього» (до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

Минулого року Верховна Рада законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Вихід

Друга світова війна є найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Територія України була одним з основних полів битви та стала болючою раною в нашій історії — загинуло понад вісім мільйонів наших співвітчизників — оборонців та мирних жителів.

Разом з усією Європою і всім цивілізованим демократичним світом ми вшановуємо пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Слава українським Захисникам та Захисницям усіх поколінь